Astra Teması İnceleme – Rehber 2022

Wordpress’in en sevilen temalarından birisi olan Astra temasını sizler için bu yazımda inceleyecek, avatajlarından ve dezavantajlarından bahsedeceğim.

Öncelikle Astra temasının en güzel yönlerinden birisi olan hem blog, hem portföy hemde online mağaza (e-ticaret) için demolarının bulunmasıdır. Bu demoların yanı sıra astra temasını wordpress’in en sevilen temalardan birisi yapma sebebi ise hem hızlı bir tema olması hem de seo dostu bir tema olmasıdır.

Hızlı bir tema olmasının okurlar ve müşteriler açısından, seo dostu olmasının arama motorları açısından birçok avantajı bulunmaktadır.

Neden Astra Temasını Seçmelisiniz?

Wordpress teması seçiminde kararsız kaldıysanız ve astra temasını kullanıyorsanız, bu bölümde neden astra temasını seçmelisiniz bunları anlatacağım.

Demoları incelemek isterseniz: wpastra.com/starter-templates

  • Öncelikle astra temamızın 180’den fazla demosu bulunmaktadır. Bu demoları Elementor, Beaver Builder, Brizy ve Gutenberg tema editörleri ile düzenleyebilirsiniz.
astra teması page builder

Astra temasında hangi demolar mevcut?

Astra wordpress temasında blog, iş, portföy ve online mağaza (e-ticaret) demoları mevcuttur.

  • Astra teması 1 milyondan fazla web sitesinde kuruludur, ayrıca 5,072 oy ile 5 yıldız üzerinden 5 yıldıza sahiptir.
wordpress astra teması oy
  • Astra, online mağaza (e-ticaret) sitesi kurmayı planlıyorsanız, wordpress’de satış yapmayı sağlayan woocommarce eklentisi destekliyor. Bu sayede satış yapabilir, kolayca ödemeler alabilirsiniz.

Astra Temasının Ücreti Ne Kadar?

Astra temasını normalde en düşük paketi 59 dolardan satıştadır fakat indirimce 49 dolar olarak satılmaktadır. Benim tarafımdan lisans almak isterseniz 60 TL ücret ödeyerek alabilirsiniz. (GPL veya w*rez değildir, astradan paketim mevcuttur.)

Diğer wordpress ile ilgili yazılarımı okumak isterseniz tıklayabilirsiniz.

Yorum yapın