F/P Wordpress Hosting Firması: Verigom

Merhabalar, bu yazımda sizlere wordpress hosting hakkında birkaç bilgi vermek, fiyat / performans wordpress hosting firması önerisinde bulunmak istiyorum.

Öncelikle birçok arkadaşımın kafasınaki soruyu az da olsa tahmin edebiliyorum; Wordpress hosting’in normal hostinglerden farkı nedir? diyor olabilirsiniz. Bu gayet normal bir soru bende önceden merak ediyordum bunu. Wordpress hostinglerin diğer hostinglerden farkı, Wordpress scripti için özel olarak optimize edilmiş olmasıdır. Bu optimizasyon bizlere hız konusunda farkına varmamızı sağlıyor.

Wordpress Hosting Nereden Alınır?

Wordpress Hosting seçimi yaparken dikkat etmemiz birçok unsurlardan en önemlileri;

  • CPU
  • RAM
  • Trafik limiti
  • SSD Disk alanı ve
  • SSL sertifikasıdır.

Bu listede SSL sertifikasının ne işi var diyor olabilirsiniz, ben SSL sertifikasına önem veren birisiyim. Bir sitede Bağlantınız güvenli değil hatası alıyorsan o siteye oldukça temkinli yaklaşıyorum.

Wordpress hosting seçerken, müşterilerime Verigom firmasını öneriyorum. Verigom firması gerek reseller paketinde olsun, gerek Wordpress Hosting paketinde olsun müşterilere f/p hizmet sunduğunu söyleyebilirim. Herhangi bir problemde destek talebi açarak o problemi kısa süre içerisinde çözmektedir.

Verigom’u ziyaret etmek isterseniz: https://www.verigom.com/wordpress-hosting/

Yorum yapın